Hakkımızda
BONEX Japonya firması, yangının cok daha kolay bir şekilde söndürülebilmesi için dünyada ilk defa atılabilir tip yangın söndürücülerin üretimi amacıyla kurulmuştur. En önemli hedeflerimiz hem yangının engellenmesi anlamında toplum bilincini arttırmak hem de en son teknoloji ile üretilmiş kolay kullanılabilir ve cok etkili olan ürünleri topluma kazandırarak hem ev tipi gereçler sektöründe hem de ticari yangın söndürücüler sektorlerinde bir devrim yaratmaktır.

Densed Dış Ticaret firması Bonex firmasının Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olarak 2012 yılında faaliyetine başlamıştır.

Firmamız; yüksek hızla gelişim gösteren yangın söndürme sistemler sektöründe, geleceğinizi güven altına almak , insan hayatını ve yatırımlarınızı korumak için profesyonel , tecrübeli ve dinamik ekibiyle uluslararası ve ülkemiz standartlarına uygun, teknolojik, müşteri odaklı anlayışı ile hizmet vermektedir. Bu bilgiler ışığında Densed Dış Ticaret olarak faaliyet göstermeye başladığımız günden bu yana siz değerli müşterilerimizin istekleri ve teknolojik gelişimleri doğrultusunda devamlı genişletmeyi hedeflediğimiz ürün ve hizmet yelpazesiyle 7/24 işletmenizin yanında olmaktan onur duyarız. Hedefimiz piyasaya sunduğumuz kullanımı kolay, etkin ve son teknoloji üretimi FR911 Flameout, COE, Apex ve diğer ürünlerimiz ile birlikte hem halka hem de ticari yangın söndürme hizmeti sağlayan firmalara yangınların engellenmesi anlamında devrimsel bir yenilik sunmak ve kamu bilincini bu şekilde arttırmaktır. Yukarıda belirtilen tüketici pazarımızın dışında tüm ürünlerimiz profesyonel itfaiye ekiplerinin de yangın söndürme ve kurtarma ekipmanları bazında hizmetine sunularak çok daha etkin bir şekilde çalışmalarına olanak sağlayacaktır.

Bonex ve Densed olarak biz yangın söndürme çözümleri anlamında kesintisiz bir şekilde süregelen R&D çalışma projelerimizle her geçen gün daha da yenilikçi ve son teknoloji ürünlerimizle en etkin ve en kolay yangın söndürme tekniklerini daha da geliştirmeyi hedeflemekteyiz.
Harmless
Copyright 2012 © DENSED.
Tel: +90 (212) 252 42 26 | Faks: +90 (212) 252 42 27
E-posta: info@bonexturkey.com